TECNOVAP EVO BLU DET
Επαγγελματικός μονοφασικός ατμοκαθαριστής
TECNOVAP EVO BLU DET
| TECNOVAP EVO BLU DET | |
| Υλικό κατασκευής boiler | Stainless steel AISI 304 - with interchangeable heating element |
| Υλικό κατασκευής κορμού | Varnished steel P04 |
| Χωρητικότητα boiler | 1,5 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 3 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής χημικού | 1 l |
| Πίεση ατμού | 6 bar |
| Παραγωγή ατμού | 64 g/min 3,8 Kg/h |
| Θερμοκρασία ατμού | 165°C |
| Θερμοκρασία χημικού | 90 - 160°C |
| Εκτόξευση ζεστού νερού | - |
| Τάση λειτουργίας | - |
| Μέγιστη ισχύς | 2,45 kW |
| Ισχύς boiler | 2,4 kW |
| Μήκος καλωδίου | 5 mt |
| Ισχύς αναρροφητήρα | - |
| Χωρητικότητα κάδου | - |
| Ροή αέρα | - |
| Υποπίεση | - |
| Βάρος | 14 kg |
| Διαστάσεις | 53x40x52 cm |
Περιγραφή
Με τη σειρά αυτή ανεβαίνουμε στις υψηλότερες δυνατές αποδόσεις καθαρισμού των μονοφασικών μοντέλων όσον αφορά πίεση και παραγωγή ατμού με τη δυνατότητα επαναγέμισης με νερό εν ώρα λειτουργίας, χαρακτηριστικό που τα καθιστά κατάλληλα για χρήστες με ανάγκες συνεχόμενης πολύωρης χρήσης χωρίς νεκρούς χρόνους.
Το μοντέλο EVO BLU DET έχει τη δυνατότητα ψεκασμού απορρυπαντικού σε υψηλή θερμοκρασία, ως επιπρόσθετο καταλύτη καθαρισμού για απαιτητικότερες εφαρμογές.
About brand




































