TECNOVAP STEAM BOX VAC INDUSTRIAL με ενσωματωμένη αναρροφητική σκούπα υγρών – στερεών
Τριφασική γεννήτρια ατμού για χρήση στον βιομηχανικό τομέα
TECNOVAP STEAM BOX VAC INDUSTRIAL με ενσωματωμένη αναρροφητική σκούπα υγρών - στερεών
| TECNOVAP STEAM BOX VAC INDUSTRIAL με ενσωματωμένη αναρροφητική σκούπα υγρών - στερεών | |
| Υλικό κατασκευής boiler | Stainless steel AISI 304 - with interchangeable heating element |
| Υλικό κατασκευής κορμού | Stainless steel AISI 304 BA |
| Χωρητικότητα boiler | 11 l (10 kW, 14, kW) - 12 l (20,75 kW) |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 20 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής χημικού | 20 l |
| Πίεση ατμού | 10 bar |
| Παραγωγή ατμού | 291 - 388 - 564 g / min |
| Θερμοκρασία ατμού | 183°C |
| Θερμοκρασία χημικού | 90 - 160°C |
| Εκτόξευση ζεστού νερού | Ναι |
| Τάση λειτουργίας | 400 ~ 3 - 50/60 Hz |
| Μέγιστη ισχύς | 11,1 kW - 15,8 kW - 22,15 kW |
| Ισχύς boiler | 10 kW - 14,4 kW 20,75 kW |
| Μήκος καλωδίου | 8 mt |
| Ισχύς αναρροφητήρα | 1 KW |
| Χωρητικότητα κάδου | 7,5 l - 14,4 l |
| Ροή αέρα | 200 m3 / h |
| Υποπίεση | 2200 mm |
| Βάρος | 113 kg |
| Διαστάσεις | 115x65x125 cm |
Κατηγορίες: Ατμοκαθαριστές, Μηχανήματα Καθαρισμού, Σειρά Inox Ετικέτες: tecnovap, ατμοκαθαριστής βιομηχανικού τομέα, επαγγελματικός ατμοκαθαριστής
Περιγραφή
11,1 kW – 15,8 kW – 22,15 kW
Τριφασική γεννήτρια ατμού για χρήση στον βιομηχανικό τομέα , με αμάξωμα από ανοξείδωτο ατσάλι (βαθμός προστασίας IPX5), απεριόριστη αυτονομία ατμού χάρη στο αυτόματο σύστημα επαναπλήρωσης νερού με εσωτερική δεξαμενή (ηλεκτρομηχανικό σύστημα ελέγχου στάθμης νερού στο λέβητα – True Temp ™) ή με απευθείας σύνδεση με την παροχή νερού.
Δυνατότητα έγχυσης απορρυπαντικού ή ζεστού νερού μαζί με ατμό. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένη ηλεκτρική σκούπα υγρών -στερεών .
Στο μπροστινό πλαίσιο της γεννήτριας υπάρχει μια ηλεκτρονική κονσόλα ελέγχου που αποτελείται από ένα χρονόμετρο, ένα θερμόμετρο, ένα μανόμετρο. Μια ψηφιακή οθόνη προειδοποιεί τον χειριστή όταν απαιτείται συντήρηση λέβητα.
About brand


































