TECNOVAP JUNIOR STAR MAX 8 bar
Επαγγελματικός μονοφασικός ατμοκαθαριστής απο πολυαιθυλένιο.
Tecnovap Junior Star Max 8
| Tecnovap Junior Star Max 8 | |
| Υλικό κατασκευής boiler | Stainless steel AISI 304 - with interchangeable heating element |
| Υλικό κατασκευής κορμού | Varnished steel / PE |
| Χωρητικότητα boiler | 5 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 4 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής χημικού | 2 l |
| Πίεση ατμού | 8 bar |
| Παραγωγή ατμού | 97 g / min-5,9 Kg / h |
| Θερμοκρασία ατμού | 174°C |
| Θερμοκρασία χημικού | 90 - 160°C |
| Εκτόξευση ζεστού νερού | - |
| Τάση λειτουργίας | 230 V-50/60 Hz |
| Μέγιστη ισχύς | 3,65 kW |
| Ισχύς boiler | 3,65 kW |
| Μήκος καλωδίου | 8 mt |
| Ισχύς αναρροφητήρα | 1,2 kW |
| Χωρητικότητα κάδου | 14 l |
| Ροή αέρα | 200 m3 / h |
| Υποπίεση | 2200 mm |
| Βάρος | 45 kg |
| Διαστάσεις | 73x48x63 cm |
Κατηγορίες: Ατμοκαθαριστές, Μηχανήματα Καθαρισμού, Ξενοδοχειακός εξοπλισμός, Πλύσιμο οχημάτων, Σειρά Chattanooga Ετικέτες: tecnovap, ατμοκαθαριστές, μηχάνημα καθαρισμού
Περιγραφή
Επαγγελματικός μονοφασικός ατμοκαθαριστής από πολυαιθυλένιο, με απεριόριστη αυτονομία ατμού χάρη στο σύστημα επαναπλήρωσης. Διαθέτει εσωτερική δεξαμενή νερού και δυνατότητα παροχής χημικού καυτού νερού μαζί με ατμό. Συμπεριλαμβάνει σκούπα υγρών-σκόνης με πλωτήρα, χρονόμετρο και μανόμετρο.
About brand



































