TECNOVAP EVO 304 BASE
Μονοφασική γεννήτρια ατμού για χρήση στον ημι-επαγγελματικό τομέα
TECNOVAP EVO 304 BASE
| TECNOVAP EVO 304 BASE | |
| Υλικό κατασκευής boiler | Stainless steel AISI 304 - with interchangeable heating element |
| Υλικό κατασκευής κορμού | Stainless steel AISI 304 BA |
| Χωρητικότητα boiler | 4 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 3 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής χημικού | - |
| Πίεση ατμού | 6 bar |
| Παραγωγή ατμού | 64 g / min |
| Θερμοκρασία ατμού | 165°C |
| Θερμοκρασία χημικού | - |
| Εκτόξευση ζεστού νερού | - |
| Τάση λειτουργίας | 230 V- 50/60 Hz |
| Μέγιστη ισχύς | 2,4 kW |
| Ισχύς boiler | 2,4 kW |
| Μήκος καλωδίου | 5 mt |
| Ισχύς αναρροφητήρα | - |
| Χωρητικότητα κάδου | - |
| Ροή αέρα | - |
| Υποπίεση | - |
| Βάρος | 16 kg |
| Διαστάσεις | 53x40x52 cm |
Κατηγορίες: Ατμοκαθαριστές, Μηχανήματα Καθαρισμού, Σειρά Inox Ετικέτες: tecnovap, ατμοκαθαριστής, μηχάνημα καθαρισμού
Περιγραφή
2,4 kW
Μονοφασική γεννήτρια ατμού για χρήση στον ημι-επαγγελματικό τομέα, με ανοξείδωτο ατσάλι, λέβητα υπό πίεση με αυτονομία ατμού 3 λίτρων.
Ο μπροστινός πίνακας της γεννήτριας ατμού είναι εξοπλισμένος με ηλεκτρική κονσόλα με εντολές για χρονόμετρο, θερμόμετρο και μανόμετρο.
Η ψηφιακή οθόνη θα ενημερώσει τον χρήστη σχετικά με την ανάγκη να προχωρήσει στη συντήρηση του λέβητα.
Στην αρχική συσκευασία περιλαμβάνεται το πλήρες σετ εξαρτημάτων JULY 6 bar.
About brand




































