i-mop XL Pro V22
Επαγγελματικό μηχάνημα πλύσης-στέγνωσης δαπέδων με μπαταρίες λιθίου ιδανικό για μεσαίους χώρους.
i-mop XL
| i-mop XL | |
| Πλάτος καθαρισμού | 46 cm |
| Θεωρητική ικανότητα καθαρισμού | 1800 m2/h |
| Πρακτική ικανότητα καθαρισμού | 1000-1300 m2/h |
| Ισχύς | 700 W |
| Tαχύτητα περιστροφής βούρτσας | 350 rpm |
| Πίεση βούρτσας | 22,5 kg |
| Αυτονομία | 60-70 min |
| Μπαταρία | 24 V 8,8 Ah Li-on |
| Χωρητικότητα δοχείου καθαρού νερού | 4 Lit |
| Χωριτικότητα δοχείου βρώμικου νερού | 8 Lit |
| Βάρος χωρίς μπαταρίες | 18,5 kg |
| Διαστάσεις (LxWxH) | 38 x 50 x 120 |
Περιγραφή
Η Ν.Σ. Κουγιούφας Α.Ε. εισάγει και διακινεί στην Ελλάδα, το i-mop XL Pro, την τελευταία τεχνολογία στον καθαρισμό δαπέδων.
Το i-mop XL Pro συνδυάζει την ευελιξία μιας σφουγγαρίστρας με την ισχύ και την ταχύτητα των επαγγελματικών μηχανημάτων πλύσης-στέγνωσης των δαπέδων. Με μόνο ένα πέρασμα αφήνει το δάπεδο στεγνό και πραγματικά καθαρό.
Μπορεί να καθαρίζει κάτω από τραπέζια, ανάμεσα σε πάγκους, σε στενούς χώρους, οπουδήποτε ένα μηχάνημα καθαρισμού δεν μπορεί να φτάσει. Μεταφέρεται πανεύκολα, αποθηκεύεται χωρίς να απαιτείται μεγάλος χώρος και φορτίζεται οπουδήποτε! Με 1 ώρα συνεχούς λειτουργίας μπορεί να καθαρίσει μέχρι 1.300 τ.μ./ώρα!
Διαθέτει ότι και το i-mop XL BASIC και επιπλέον μετρητή ωρών για τον έλεγχο λειτουργίας του μηχανήματος και διακόπτη για τη προστασία του μοτέρ από υπερχείλιση.
Στη συσκευασία περιλαμβάνεται 1 σετ βούρτσες μεσαίας σκληρότητας.



































