



Co-botic™ 65
Ρομποτικό μηχάνημα καθαρισμού πλύσης – στέγνωσης
Co-botic™ 65
| Co-botic™ 65 | |
| Πλάτος εργασίας | 610 mm |
| Θεωρητική απόδοση | 2745 m2 ανά ώρα |
| Πρακτική απόδοση | 1400 m2 ανά ώρα |
| Πίεση Βούρτσας | 25 kg |
| Ταχύτητα | 175 στροφές ανά λεπτό |
| Καθαρό βάρος | 208 kg |
| Μικτό βάρος οχήματος | 349 kg |
| Ταχύτητα οδήγησης | 4,5 km/h |
| Όγκος δεξαμενής διαλύματος | 58 L |
| Όγκος δεξαμενής ανάκτησης | 55 L |
| Όγκος δεξαμενής απορρυπαντικού | 5.5 L |
| Μπαταρίες | i-power 14: 25.2 V, 14 Ah |
| Ισχύς | 24 V |
| Χρόνος λειτουργίας | έως 80 λεπτά (24/7 με επιπλέον σετ μπαταριών) |
| Διαστάσεις | 1.460 mm x 600 mm |
| Διάμετρος κύκλου περιστροφής | 2.500 mm |
Περιγραφή
Το Co-botic™ 65 είναι ένα ρομποτικό μηχάνημα καθαρισμού που θα γίνει ο αγαπημένος σας συνάδελφος.
Είναι ικανό να πλοηγείται αυτόματα σε πολύπλοκους χώρους και να προσαρμόζει την πορεία του σε κάθε εμπόδιο που συναντά. Ανταποκρίνεται με ασφάλεια σε συναντήσεις με ανθρώπους ή ζώα.
Το βασικό χαρακτηριστικό του Co-botic 65 είναι ο έξυπνος σχεδιασμός του ώστε να μεταφέρει ένα imop Lite στην πλάτη του. Αυτό επιτρέπει στον χειριστή να βγεί από το όχημα και να καθαρίσει πιο λεπτομερείς περιοχές. Με δύο σετ μπαταριών, εξυπηρετεί 24 ώρες το 24ωρο. Η ακτίνα στροφής των 2,5 μέτρων καθιστά τη συσκευή εξαιρετικά ευέλικτη.
Αφήστε το co-botic™ 65 να καθαρίζει μεγάλες επιφάνειες, ενώ ο χειριστής ασχολείται με μικρότερους και πιο λεπτομερείς χώρους. Έτσι μπορείτε εύκολα να εξοικονομήσετε έως και 50% του χρόνου καθαρισμού σας. Τα επεξηγηματικά εικονίδια και ο πίνακας καθαρισμού κάνουν την οδήγηση εύκολη. Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή για τον έλεγχο των αυτόματων λειτουργιών.
Η βαθιά καθαριστική δράση του co-botic™ 65 καθαρίζει με πίεση 25 kg της βούρτσας στο δάπεδο και 175 στροφές ανα λεπτό. Μπορείτε επίσης να γεμίζετε και να αδειάζετε το imop Lite εύκολα. Πάρτε φρέσκο νερό από το co-botic™ 65 ή αδειάστε το δοχείο ανάκτησης στο co-bot με σωλήνα σε περίπτωση ανάγκης.
Το co-botic™ 65 μπορεί να λειτουργήσει σε eco – mode. Αυτό σημαίνει ότι εξοικονομείτε νερό και απορρυπαντικό, ενώ παράλληλα παρατείνετε τη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Οι μπαταρίες είναι επαναφορτιζόμενες. Χάρη στη χαρτογράφηση 2D, το co-botic, θα επιλέγει πάντα την πιο έξυπνη διαδρομή, αποτρέποντας τη σπατάλη ενέργειας της μπαταρίας.
Το μηχάνημα συμμορφώνεται με τα πρότυπα EU-CE. Οι αισθητήρες επί του οχήματος διασφαλίζουν την ασφάλεια του χειριστή και των ανθρώπων γύρω του. Η δεξαμενή ανάκτησης διαθέτει ενσωματωμένη αντιμικροβιακή προστασία, η οποία συμβάλλει στην πρόληψη της ανάπτυξης μικροβίων που προκαλούν λεκέδες και οσμές στις επιφάνειες της δεξαμενής.

































