Co-botic™ 1700
Ρομποτική ηλεκτρική σκούπα
Co-botic™ 1700 standard/Drop & Go/Pro
| Co-botic™ 1700 | standard/Drop & Go/Pro |
| Ισχύς | 50W |
| Τάση | 14,4 V |
| Ισχύς αναρρόφησης | 2700Pa/1600Pa(Power), 1200Pa(Standard), 600Pa (Quite) |
| Χρόνος λειτουργίας | 270 λεπτά |
| Χρόνος φόρτισης | 240 λεπτά |
| Επίπεδα θορύβου | 73 dB / 67 dB / 65dB |
| Ταχύτητα | 0,3 m/s |
| Ικανότητα διέλευσης εμποδίων | 20 mm |
| Μέγιστη. Κλίση | 15° |
| Όγκος κάδου σκόνης | 400 ml |
| Περιοχή καθαριότητας | Quiet 160m2 / Standard 120m2 / Power 100m2 |
| Αποτελεσματικότητα καθαριότητας | 80% |
| Κύρια βούρτσα RPM | 1300rpm |
| Πλαϊνή βούρτσα RPM (καθαρισμού) | 230 ± 15% r/min |
| Πλαϊνή βούρτσα RPM (επαναφόρτισης) | 120 ± 15% r/min |
| Μπαταρία | 16.8V / 5200 mAh |
| Διαστάσεις | 350x350x98 |
Περιγραφή
Η Co-botic™ 1700 είναι η ρομποτική μας σκούπα, που λειτουργεί τέλεια σε συνδυασμό με τον ανθρώπινο παράγοντα.
Η Co-botic™ 1700 διαθέτει 3 εκδόσεις: standard, Drop & Go και Pro.
No robot, but a co-bot
Ένα co-bot δεν προορίζεται να αντικαταστήσει τον άνθρωπο.
Αντίθετα, προορίζεται να συνεργαστεί μαζί του, ώστε να διευκολύνει την εργασία του, εκτελώντας επαναλαμβανόμενα και κουραστικά καθήκοντα, όπως ο καθαρισμός μεγάλων επιφανειών.
1. The standard edition
Η standard έκδοση διαθέτει σταθερό σταθμό φόρτισης
Χάρη στον μικρό σχεδιασμό της, μπορεί να τοποθετηθεί κάτω από έπιπλα ή ακόμη και στη γωνία ενός δωματίου
Επιστρέφει αυτόματα στο σταθμό φόρτισης μετά τον καθαρισμό
Είναι δυνατή η αναβάθμιση της, με προσθήκη κάδου συλλογής σκόνης
2. Drop & Go edition
Η Drop & Go έκδοση έχει τις ίδιες προδιαγραφές με την standard, αλλά έχει σχεδιαστεί για να είναι φορητή
Επομένως, αντί να επιστρέψει στο σταθμό φόρτισης της, επιστρέφει αυτόματα στο σημείο που ξεκίνησε
Το προαιρετικό καρότσι φόρτισης βοηθά, ώστε να μετακινείστε και να φορτίζετε, έως και 6 co-bots
Βασικά χαρακτηριστικά του καροτσιού φόρτισηςΜεταφέρει έως και 6 co-botics
Φορτίζει όλα τα co-bots ταυτόχρονα
Τροφοδοτείται από ένα μόνο βύσμα
Διαθέτει μεγάλους τροχούς για εύκολη μεταφορά
3. Pro edition
Η Pro έκδοση μπορεί να δημιουργήσει το δικό του hotspot και να συνδεθεί στο Wi – Fi.
Απλώς τοποθετήστε μια κάρτα sim και συνδέστε τη συσκευή σας απευθείας με το co-botic Pro
Η ρομποτική σκούπα co-botic™ 1700 μπορεί να λειτουργεί για έως και 270 λεπτά.
Αν θέλετε να εργάζεται όλο το εικοσιτετράωρο, προσθέτοντας μια επιπλέον μπαταρία στο απόθεμα σας, μπορείτε να εναλλάσσετε τις μπαταρίες και να συνεχίζει να δουλεύει ασταμάτητα.
Bonus: Μπορεί να χρησιμοποιηθεί ακόμη και κατά τη διάρκεια της νύχτας, σε σκοτεινά σημεία, χωρίς πρόβλημα.
Προγραμματίστε το co-botic είτε μέσω του app της i-team, είτε μονοι σας, ώστε να εκτελέσει τον πιο αποτελεσματικό καθαρισμό.





































