Η εταιρεία μας εισάγει και διακινεί στην Ελλάδα τα εργαλεία αέρος της Desoutter από την δεκαετία του '70. Εργαλεία ακρίβειας, υψηλής απόδοσης και πλήρως αξιόπιστα κατασκευασμένα στην Αγγλία. Ευρεία γκάμα εργαλείων αέρος, κατάλληλα για χρήση σε βιομηχανία, ναυπηγική, αερομηχανική, γραμμές παραγωγής, κατασκευές κ.α.
Hako Cleanol-R
Αποτελεσματικό προϊόν ειδικά σχεδιασμένο να αφαιρεί σημάδια από ελαστικά περονοφόρων(κλάρκ) ή παπουτσιών στα δάπεδα.
SDP023-T3400-D4Q High Power Screwdriver
| SDP023-T3400-D4Q | TECHNICAL DESCRIPTION |
| Part Number | 1465714 |
| Model | SDP023-T3400-D4Q |
| Description | High Power Screwdriver |
| Output Drive | Hex. 1/4" F |
| Free Speed | 3400 rpm |
| Torque Range | 1.0-2.3 Nm |
| Operation | Trigger start |
| Type Of Tool | Pistol grip |
| Net Weight | 0.8 kg |
| Length | 182 mm |
| Air Inlet Thread Size | 0.25 " |
| Air Inlet Thread Size | 0.25 BSP |
| Min. Hose Size | 10 mm |
| Actual Air Consumption | 9 l/s |
| Sound Pressure | 75 db(A) |
| Vibration (Iso-8662-7) | <2.5 m/s² |
Κατηγορίες: Αναλώσιμα, Χημικά καθαριστικά Ετικέτες: αναλώσιμα, καθαριστικά και προϊόντα συντήρησης δαπέδων, χημικά καθαριστικά
Περιγραφή
Αποτελεσματικό αλκαλικό προϊόν ειδικά σχεδιασμένο να αφαιρεί σημάδια από ελαστικά περονοφόρων(κλάρκ) ή παπουτσιών στα δάπεδα. Είναι προϊόν προ-ψεκασμού και δεν χρησιμοποιείται σε μηχανήματα πλύσης-στέγνωσης.
Το HAKO Cleanol-R είναι κατάλληλο για όλες τις αδιάβροχες επικαλύψεις δαπέδων. Δεν συνίσταται είναι για πολυμερή δάπεδα ή για δάπεδα με κέρινη βάση.
About brand

Η μεγαλύτερη εξειδικευμένη κατασκευάστρια απόλυτα αξιόπιστων μηχανημάτων καθαρισμού δαπέδων.























