TECNOVAP STEAM BOX VAC MINI 10 BAR
Μονοφασικός επαγγελματικός ατμοκαθαριστής απο ανοξείδωτο ατσάλι
Tecnovap STEAM BOX VAC MINI 10bar
| Tecnovap STEAM BOX VAC MINI 10bar | |
| Υλικό κατασκευής boiler | Stainless steel AISI 304 - with interchangeable heating element |
| Υλικό κατασκευής κορμού | Stainless steel AISI 304 BA |
| Χωρητικότητα boiler | 5 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 7,5 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής χημικού | 7,5 l |
| Πίεση ατμού | 10 bar |
| Παραγωγή ατμού | 97 g / min 5,9 Kg / h |
| Θερμοκρασία ατμού | 183°C |
| Θερμοκρασία χημικού | 90 - 160°C |
| Εκτόξευση ζεστού νερού | - |
| Τάση λειτουργίας | 1 ~: 230 V / 3 ~: 400 V - 50/60 Hz |
| Μέγιστη ισχύς | 3,75 kW |
| Ισχύς boiler | 3,6 kW |
| Μήκος καλωδίου | 8 mt |
| Ισχύς αναρροφητήρα | 1,2 kW |
| Χωρητικότητα κάδου | 5,5 l - 7,5 l |
| Ροή αέρα | 200 m3 / h |
| Υποπίεση | 2200 mm |
| Βάρος | 35 kg |
| Διαστάσεις | 50x40x80 cm (GEN) - 63x45x75 cm (ASP) |
Κατηγορίες: Ατμοκαθαριστές, Μηχανήματα Καθαρισμού, Σειρά Inox Ετικέτες: επαγελματικός ατμοκαθαριστής, μηχάνημα καθαρισμού
Περιγραφή
Από τα ισχυρότερα μονοφασικά μηχανήματα με πρόσβαση σε όλες τις δυνατές εφαρμογές των επαγγελματικών ατμοκαθαριστών,με πλαίσιο από ανοξείδωτο ατσαλι όταν οι ανάγκες μας απαιτούν ακόμα μεγαλύτερους κάδους και αυτονομία και τη μέγιστη δύναμη ατμού που μπορεί να αποδώσει ένα μονοφασικό μηχάνημα.
Επιλέγεται συχνά από μηχανουργεία, πλυντήρια αυτοκινήτων, και για εντατική χρήση στις πιο βαριές από τις επαγγελματικές εφαρμογές όπως π.χ. αποκατάσταση από πυρκαγιές, βιομηχανικοί καθαρισμοί κ.ό.κ. Το συγκεκριμένο μοντέλο έχει
πρόσβαση μόνο στα αξεσουάρ 10bar και αυτά πρέπει να επιλεγούν ανάλογα με τις επιθυμητές εφαρμογές (δεν περιλαμβάνονται στην τιμή).
About brand


































