TECNOVAP STEAM BOX VAC PRO με ενσωματωμένη αναρροφητική σκούπα υγρών -στερεών
Τριφασική γεννήτρια ατμού για χρήση στον βιομηχανικό τομέα
TECNOVAP STEAM BOX VAC PRO με ενσωματωμένη αναρροφητική σκούπα υγρών-στερεών
| TECNOVAP STEAM BOX VAC PRO με ενσωματωμένη αναρροφητική σκούπα υγρών -στερεών | |
| Υλικό κατασκευής boiler | Stainless steel AISI 304 - with interchangeable heating element |
| Υλικό κατασκευής κορμού | Stainless steel AISI 304 BA |
| Χωρητικότητα boiler | 7 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 14 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής χημικού | 14 l |
| Πίεση ατμού | 10 bar |
| Παραγωγή ατμού | 97 - 194 - 272 - 388 g / min |
| Θερμοκρασία ατμού | 183°C |
| Θερμοκρασία χημικού | 90 - 160°C |
| Εκτόξευση ζεστού νερού | Ναι |
| Τάση λειτουργίας | 400 ~ 3 - 50/60 Hz |
| Μέγιστη ισχύς | 4,8 kW - 8,4 kW - 11,1 kW - 15,6 kW |
| Ισχύς boiler | 3,6 kW - 7,2 kW - 10 kW - 14,4 kW |
| Μήκος καλωδίου | 8 mt |
| Ισχύς αναρροφητήρα | 1 KW |
| Χωρητικότητα κάδου | 7,5 l - 14,4 l |
| Ροή αέρα | 200 m3 / h |
| Υποπίεση | 2200 mm |
| Βάρος | 82 kg |
| Διαστάσεις | 115x65x125 cm |
Κατηγορίες: Ατμοκαθαριστές, Μηχανήματα Καθαρισμού, Σειρά Inox Ετικέτες: tecnovap, επαγγελματικός ατμοκαθαριστής, μηχάνημα καθαρισμού
Περιγραφή
4,8 kW – 8,4 kW – 11,1 kW – 15,6 kW
Τριφασική γεννήτρια ατμού για χρήση στον βιομηχανικό τομέα, με σώμα από ανοξείδωτο ατσάλι (στεγανή προστασία IPX5), απεριόριστη αυτονομία ατμού χάρη στο σύστημα αυτόματης επαναπλήρωσης είτε με εσωτερική δεξαμενή νερού (ηλεκτρομηχανικό σύστημα ελέγχου στάθμης νερού στο λέβητα – True Temp ™) ή απευθείας με σύνδεση δικτύου.
Δυνατότητα έγχυσης απορρυπαντικού ή ζεστού νερού μαζί με ατμό. Εξοπλισμένο με ενσωματωμένη ηλεκτρική ηλεκτρική σκούπα στεγνών -υγρών με επαγωγική τουρμπίνα. Το μπροστινό πλαίσιο της γεννήτριας ατμού είναι εξοπλισμένο με ηλεκτρική κονσόλα με εντολές για χρονοδιακόπτη, θερμόμετρο και μανόμετρο.
Η ψηφιακή οθόνη θα ενημερώσει τον χρήστη σχετικά με την ανάγκη να προχωρήσει στη συντήρηση του λέβητα.
About brand


































