TECNOVAP STEAM TURBO
Τριφασική γεννήτρια ατμού για βιομηχανική χρήση εξοπλισμένη με ενσωματωμένη αναρροφητική σκούπα υγρών/στέρεων με τουρμπίνα.
Tecnovap Steam Turbo
| Steam Turbo | |
| Υλικό κατασκευής boiler | Stainless steel AISI 304 BA |
| Υλικό κατασκευής κορμού | Stainless steel AISI 304 |
| Χωρητικότητα boiler | 13 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 14 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής χημικού | 14 l |
| Πίεση ατμού | 10 bar |
| Παραγωγή ατμού | 291 - 388 - 485 - 582 - 776 - 970 g/min |
| Θερμοκρασία ατμού | 184°C |
| Θερμοκρασία χημικού | 90 - 160°C |
| Εκτόξευση ζεστού νερού | Προαιρετική λειτουργία |
| Τάση λειτουργίας | 400 V - 50/60 Hz |
| Μέγιστη ισχύς | 10,8kW - 17,4kW - 21kW - 21,6kW - 31,8kW - 39kW |
| Ισχύς boiler | 10,8kW - 14,4kW - 18kW - 21,6kW - 28,8kW - 36kW |
| Μήκος καλωδίου | 8 mt |
| Ισχύς αναρροφητήρα | 3 kW |
| Χωρητικότητα κάδου | 14 l - 43 l |
| Ροή αέρα | 320 m3/h |
| Υποπίεση | - |
| Βάρος | 141 |
| Διαστάσεις |
Κατηγορίες: Ατμοκαθαριστές, Μηχανήματα Καθαρισμού, Σειρά Inox
Ετικέτες: tecnovap, επαγγελματικός ατμοκαθαριστής, μηχανήματα καθαρισμού
Περιγραφή
Τριφασική γεννήτρια ατμού για βιομηχανική χρήση, με ανοξείδωτο σασί, απεριόριστη αυτονομία ατμού χάρη του αυτόματου συστήματος επαναπλήρωσης είτε με ενσωματωμένο δοχείο νερού είτε με συνδεση παροχής νερού.Υπάρχει η δυνατότητα επιλογής της επιθυμητής πίεσης από 1 ως 10bar όπως και για έγχυση απορρυπαντικού ή ζεστού νερού μαζί με τον ατμό.
Εξοπλισμένο με ενσωματωμένη αναρροφητική σκούπα υγρών/στέρεων με τουρμπίνα.
Η γεννήτρια είναι εξοπλισμένη με κονσόλα ελέγχου με χρονοδιακόπτη, θερμόμετρο και μανόμετρο.
Ψηφιακή ένδειξη ενημερώνει για την αναγκαιότητα συντήρησης του μπόιλερ.
About brand


































