TECNOVAP STEAM BOX VAC INDUSTRIAL
Τριφασικός ατμοκαθαριστής για χρήση στον βιομηχανικό τομέα
Tecnovap steam Box Vac Industrial
| Tecnovap steam Box Vac Industrial | |
| Υλικό κατασκευής boiler | Stainless steel AISI 304 - with interchangeable heating element |
| Υλικό κατασκευής κορμού | Stainless steel AISI 304 BA |
| Χωρητικότητα boiler | 11 l (10 kW, 14, kW) - 12 l (20,75 kW) |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 20 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής χημικού | 20 l |
| Πίεση ατμού | 10 bar |
| Παραγωγή ατμού | 291 - 388 - 564 g / min 17,5 - 23 - 33,8 Kg / h |
| Θερμοκρασία ατμού | 183°C |
| Θερμοκρασία χημικού | 90 - 160°C |
| Εκτόξευση ζεστού νερού | - |
| Τάση λειτουργίας | 400 ~ 3 - 50/60 Hz |
| Μέγιστη ισχύς | 11,1 kW - 15,8 kW - 22,15 kW |
| Ισχύς boiler | 10 kW - 14,4 kW 20,75 kW |
| Μήκος καλωδίου | 8 mt |
| Ισχύς αναρροφητήρα | 1 KW |
| Χωρητικότητα κάδου | 7,5 l - 14,4 l |
| Ροή αέρα | 200 m3 / h |
| Υποπίεση | 2200 mm |
| Βάρος | 113 kg |
| Διαστάσεις | 115x65x125 cm |
Κατηγορίες: Ατμοκαθαριστές, Μηχανήματα Καθαρισμού, Σειρά Inox Ετικέτες: tecnovap, ατμοκαθαριστές, μηχανήματα καθαρισμού
Περιγραφή
Τριφασικός ατμοκαθαριστής για χρήση στον βιομηχανικό τομέα. Από ανοξείδωτο ατσάλι με απεριόριστη αυτονομία ατμού χάρη στο αυτόματο σύστημα επαναπλήρωσης. Με εσωτερική δεξαμενή νερού ή με απευθείας σύνδεση με το δίκτυο ύδρευσης.
Δυνατότητα έκχυσης χημικού ή καυτού νερού μαζί με ατμό. Η ηλεκτρική οθόνη της γεννήτριας ατμού είναι εξοπλισμένη με χρονόμετρο, θερμόμετρο και μανόμετρο.
Η ψηφιακή οθόνη θα ενημερώσει τον χρήστη για την αναγκαιότητα να προχωρήσει στην συντήρηση του λέβητα. Συνδυασμός τριφασικού αναροφητήρα VAC INDUSTRIAL με κινητήρα
About brand






































