TECNOVAP STEAM POWER PLUS
Τριφασική γεννήτρια ατμού για βιομηχανική χρήση με ενσωματωμένη αναρροφητική σκούπα υγρών/στερεών.
Tecnovap Steam Power Plus
| Steam Power Plus | |
| Υλικό κατασκευής boiler | Stainless steel AISI 304 BA |
| Υλικό κατασκευής κορμού | Stainless steel AISI 304 |
| Χωρητικότητα boiler | 13 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 14 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής χημικού | 14 l |
| Πίεση ατμού | 10 bar |
| Παραγωγή ατμού | 291 - 388 - 485 - 582 - 776 - 970 g/min |
| Θερμοκρασία ατμού | 184°C |
| Θερμοκρασία χημικού | 90 - 160°C |
| Εκτόξευση ζεστού νερού | Προαιρετική λειτουργία |
| Τάση λειτουργίας | 400 V - 50/60 Hz |
| Μέγιστη ισχύς | 14,8kW - 18,4kW - 21,2kW - 21,6kW - 32,8kW - 40kW |
| Ισχύς boiler | 10,8kW - 14,4kW - 18kW - 21,6kW - 28,8kW - 36kW |
| Μήκος καλωδίου | 8 mt |
| Ισχύς αναρροφητήρα | - |
| Χωρητικότητα κάδου | 13 l |
| Ροή αέρα | - |
| Υποπίεση | - |
| Βάρος | 141 |
| Διαστάσεις |
Κατηγορίες: Ατμοκαθαριστές, Μηχανήματα Καθαρισμού, Σειρά Inox
Ετικέτες: tecnovap, ατμος, επαγγελματικός ατμοκαθαριστής, μηχανήματα καθαρισμού
Περιγραφή
Τριφασική γεννήτρια ατμού για βιομηχανική χρήση, με ανοξείδωτο σασί, απεριόριστη αυτονομία ατμού χάρη του αυτόματου συστήματος επαναπλήρωσης είτε με ενσωματωμένο δοχείο νερού είτε με συνδεση παροχής νερού.
Υπάρχει η δυνατότητα επιλογής της επιθυμητής πίεσης από 1 ως 10bar όπως και για έγχυση απορρυπαντικού ή ζεστού νερού μαζί με τον ατμό.
Εξοπλισμένο με ενσωματωμένη αναρροφητική σκούπα υγρών/στέρεων με τουρμπίνα και μετρητή υψηλής πίεσης, με μέγιστη πίεση λειτουργίας 150bar και τρόμπα ροής νερού 13liters/min.
Η γεννήτρια είναι εξοπλισμένη με κονσόλα ελέγχου με χρονοδιακόπτη, θερμόμετρο και μανόμετρο.
Ψηφιακή ένδειξη ενημερώνει για την αναγκαιότητα συντήρησης του μπόιλερ.
About brand

































