Η εταιρεία μας εισάγει και διακινεί στην Ελλάδα τα εργαλεία αέρος της Desoutter από την δεκαετία του '70. Εργαλεία ακρίβειας, υψηλής απόδοσης και πλήρως αξιόπιστα κατασκευασμένα στην Αγγλία. Ευρεία γκάμα εργαλείων αέρος, κατάλληλα για χρήση σε βιομηχανία, ναυπηγική, αερομηχανική, γραμμές παραγωγής, κατασκευές κ.α.
Hako Cleanol-HD
Ισχυρό καθαριστικό κατάλληλο για την αφαίρεση βαριάς βιομηχανικής βρωμιάς όπως γράσα και λάδια κ.α.
SDP023-T3400-D4Q High Power Screwdriver
| SDP023-T3400-D4Q | TECHNICAL DESCRIPTION |
| Part Number | 1465714 |
| Model | SDP023-T3400-D4Q |
| Description | High Power Screwdriver |
| Output Drive | Hex. 1/4" F |
| Free Speed | 3400 rpm |
| Torque Range | 1.0-2.3 Nm |
| Operation | Trigger start |
| Type Of Tool | Pistol grip |
| Net Weight | 0.8 kg |
| Length | 182 mm |
| Air Inlet Thread Size | 0.25 " |
| Air Inlet Thread Size | 0.25 BSP |
| Min. Hose Size | 10 mm |
| Actual Air Consumption | 9 l/s |
| Sound Pressure | 75 db(A) |
| Vibration (Iso-8662-7) | <2.5 m/s² |
Κατηγορίες: Αναλώσιμα, Χημικά καθαριστικά Ετικέτες: αναλώσιμα, καθαριστικά και προϊόντα συντήρησης δαπέδων, χημικά καθαριστικά
Περιγραφή
Απορρυπαντικό υψηλής περιεκτικότητας σε αλκαλικά, για καθαρισμό αδιάβροχων και αλκαλικο-ανθεκτικών τσιμεντένιων και βιομηχανικών δαπέδων. Το προϊόν είναι κατάλληλο για την αφαίρεση βαριάς βιομηχανικής βρωμιάς όπως γράσα και λάδια, παλιό κερί ή πολυμερής προστατευτική επίστρωση. Το HAKO Cleanol-HD δεν συνίσταται για χρήση σε άσφαλτο.
About brand

Η μεγαλύτερη εξειδικευμένη κατασκευάστρια απόλυτα αξιόπιστων μηχανημάτων καθαρισμού δαπέδων.























