TECNOVAP STEAM BOX MINI
Τριφασική ή μονοφασική γεννήτρια ατμού για χρήση στον επαγγελματικό τομέα
TECNOVAP STEAM BOX MINI
| TECNOVAP STEAM BOX MINI | |
| Υλικό κατασκευής boiler | Stainless steel AISI 304 - with interchangeable heating element |
| Υλικό κατασκευής κορμού | Stainless steel AISI 304 BA |
| Χωρητικότητα boiler | 5 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 7,5 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής χημικού | 7,5 l |
| Πίεση ατμού | 6 bar |
| Παραγωγή ατμού | 97 g / min |
| Θερμοκρασία ατμού | 165°C |
| Θερμοκρασία χημικού | 90 - 160°C |
| Εκτόξευση ζεστού νερού | ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΑ |
| Τάση λειτουργίας | 1 ~: 230 V / 3 ~: 400 V - 50/60 Hz |
| Μέγιστη ισχύς | 3,75 kW |
| Ισχύς boiler | 3,6 kW |
| Μήκος καλωδίου | 8 mt |
| Ισχύς αναρροφητήρα | - |
| Χωρητικότητα κάδου | - |
| Ροή αέρα | - |
| Υποπίεση | - |
| Βάρος | 30 kg |
| Διαστάσεις | 50x40x80 cm (ASP) |
Κατηγορίες: Ατμοκαθαριστές, Μηχανήματα Καθαρισμού, Σειρά Inox Ετικέτες: tecnovap, επαγγελματικός ατμοκαθαριστής βιομηχανικού τύπου
Περιγραφή
3,75 kW
Τριφασική ή μονοφασική γεννήτρια ατμού για χρήση στον επαγγελματικό τομέα, με ανοξείδωτο ατσάλι (υδατοστεγανή προστασία IPX5), απεριόριστη αυτονομία ατμού χάρη στο σύστημα αυτόματης επαναπλήρωσης είτε με εσωτερική δεξαμενή νερού (ηλεκτρομηχανικό σύστημα ελέγχου στάθμης νερού μέσα το λέβητα – True Temp ™) ή απευθείας με σύνδεση δικτύου.
Δυνατότητα έγχυσης απορρυπαντικού (ή ζεστού νερού ως προαιρετικό) μαζί με ατμό. Ο μπροστινός πίνακας της γεννήτριας ατμού είναι εξοπλισμένος με ηλεκτρική κονσόλα με εντολές για χρονόμετρο, θερμόμετρο και μανόμετρο.
Η ψηφιακή οθόνη θα ενημερώσει τον χρήστη σχετικά με την ανάγκη να προχωρήσει στη συντήρηση του λέβητα.
About brand


































