TECNOVAP STEAM BOX VAC ΜΙΝΙ
Γεννήτρια ατμού SINGLE-PHASE ή THREE-PHASE
TECNOVAP STEAM BOX VAC ΜΙΝΙ
| TECNOVAP STEAM BOX VAC ΜΙΝΙ | |
| Υλικό κατασκευής boiler | Stainless steel AISI 304 - with interchangeable heating element |
| Υλικό κατασκευής κορμού | Stainless steel AISI 304 BA |
| Χωρητικότητα boiler | 5 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής νερού | 7,5 l |
| Χωρητικότητα δεξαμενής χημικού | 7,5 l |
| Πίεση ατμού | 6 bar |
| Παραγωγή ατμού | 97 g / min |
| Θερμοκρασία ατμού | 165°C |
| Θερμοκρασία χημικού | 90 - 125°C |
| Εκτόξευση ζεστού νερού | ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΑ |
| Τάση λειτουργίας | 1 ~: 230 V / 3 ~: 400 V - 50/60 Hz |
| Μέγιστη ισχύς | 3,75 kW |
| Ισχύς boiler | 3,6 kW |
| Μήκος καλωδίου | 8 mt |
| Ισχύς αναρροφητήρα | - |
| Χωρητικότητα κάδου | - |
| Ροή αέρα | 200 m3 / h |
| Υποπίεση | 2200 mm |
| Βάρος | 35 kg |
| Διαστάσεις | 50x40x80 cm (ASP) -63x45x75 cm (GEN) |
Κατηγορίες: Ατμοκαθαριστές, Μηχανήματα Καθαρισμού, Σειρά Inox Ετικέτες: tecnovap, επαγγελματικός ατμοκαθαριστής, μηχάνημα καθαρισμού
Περιγραφή
3,75 kW
Γεννήτρια ατμού SINGLE-PHASE ή THREE-PHASE με αυτόματο σύστημα επαναπλήρωσης με ηλεκτρομηχανικό έλεγχο στάθμης νερού στο λέβητα – True Temp ™, πλαίσιο από ανοξείδωτο ατσάλι και υδατοστεγές IPX5, έγχυση απορρυπαντικού και υγρό κενό εξοπλισμένο με πλωτήρα.
Ηλεκτρονική κονσόλα με: θερμόμετρο, μετρητή πίεσης, μετρητή ώρας, συμβουλή “CALC” για τον καθαρισμό του λέβητα.
About brand


































